Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon

  • 45 m²

Als u in Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement van 45 m² verblijft, kunt u Fourvière bereiken, gelegen op wandelafstand van nog geen 17 minuten. Toegang tot een tennisbaan is beschikbaar voor actieve gasten.

Om u comfort te verhogen vindt u een wasmachine in het appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger, gratis toiletartikelen en handdoeken.

Extra voorzieningen omvatten een zonneterras.

Er is ook zowel een ingerichte kitchenette, als ook een oven en een vaatwasser.

Het Gadagne museum ligt binnen een straal van 700 meter en de luchthaven Lyon-Bron bevindt zich op 5 km afstand van het appartement. De Place des Jacobins is op slechts 5-minuten wandelafstand van Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement genesteld. Vieux Lyon metrostation is op 350 meter verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon
Le Carre Merciere , Appartements De Luxe Au Coeur De Lyon, Loft
Mobiele prijsaanbieding

Le Carre Merciere , Appartements De Luxe Au Coeur De Lyon, Loft

7.9
Goed 208 beoordelingen
41 m van de accommodatie
USD 263 USD 237
per nacht
Appartement Mercier - Welkeys
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Mercier - Welkeys

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
58 m van de accommodatie
USD 577 USD 519
per nacht
Honore - Suite Merciere
Mobiele prijsaanbieding

Honore - Suite Merciere

8.0
Heel goed 121 beoordelingen
69 m van de accommodatie
USD 118 USD 106
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Lyon-Bron
    13 km

    Treinstations

    Gare de Lyon Perrache
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fietsen
    • Tennisveld
    • Biljart/ Pool tafels

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Zonneterras

    In de kamers

    • Verwarming
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer6938224488389
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement gelegen?
      Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement is in de wijk Vieux Lyon in Lyon gesitueerd, slechts 400 meter verwijderd van Théâtre des Célestins.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement zijn onder andere Fourvière, Théâtre des Célestins, het Musée des Beaux-Arts de Lyon.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Comptoir de Lea en La Buvette Bonaparte restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement?
      Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement?
      Bij Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement?
      Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon appartement meet 45 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Lyon-Bron
    13 km

    Treinstations

    Gare de Lyon Perrache
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Rue Merciere, Terrasse, Hypercentre, Lyon

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten